Görev Almış Enstitü Müdürlerimiz

 

 

Prof. Dr. Özdemir NUTKU
27.03.1996 - 13.01.1998 yılları arası Enstitü Müdürü olarak görev almıştır.
Prof. Dr. Oğuz Ahmet ADANIR
13.01.1998 - 13.02.2010 yılları arası Enstitü Müdürü olarak görev almıştır.
Prof. A. Mümtaz SAĞLAM
13.02.2010 - 23.02.2013 yılları arası Enstitü Müdürü olarak görev almıştır.
Prof. Dr. Mehmet Fırat KUTLUK
13.02.2013 - 23.09.2016 yılları arası Enstitü Müdürü olarak görev almıştır.
Prof. Dr. Cihan IŞIKHAN
23.09.2016 - 0210.2017 yılları arası Enstitü Müdürü olarak görev almıştır.
Prof. Dr. Hacı Yakup ÖZTUNA
02.10.2017 - 16.03.2018 yılları arası Enstitü Müdürü olarak görev almıştır.